فروش تجهیزات مداربسته


 

انتقال تصویر به روش P2P روی گوشی های اندروید
در ادامه مباحث قبلی در این بخش به آموزش تصویری انتقال تصویر به روش P2P روی گوشی موبایل با استفاده از اپلیکیشن QVeye می پردازیم. قبل از هر اقدامی توصیه می شود مبحث قبلی که در مورد کار با سرورهای P2P می باشد را بطور کامل مطالعه بفرمایید. چرا که مباحث تکراری در این بخش ذکر نخواهد شد.
کسب تجربه در استفاده از این نرم افزار بصورت کلی استفاده با سایر نرم افزار های مشابه را برای شما امکان پذیر می سازد. در ضمن خواهشمندیم سوالات خود را تنها در همین وب سایت مطرح نماید و برای راهنمایی با تلفن های آگهی دهندگان به وب سایت تماس حاصل نفرمایید.
از مزایای استفاده از اپلیکشن های گوشی های هوشمند برای انتقال تصویر سادگی استفاده از آنهاست و پیچیدگی نصب پلاگین و فرمان های اجرایی مختلفی که در مرورگرهای کامپیوتر با آن روبرو هستید را نخواهید داشت.
اصول کلی تمامی نرم افزار های موبایل تحت اندروید و آیفون بصورت زیر می باشد:
۱- دریافت فایل نصبی نرم افزار از طریق الف : اسکن کردن بارکد موجود در صفحه P2P در منو دی وی آر ب : انتقال فایل نصبی از CD همراه دی وی آر به گوشی موبایلتان ج : جستجوی نام نرم افزار در Google Market یا بازار یا app store  د : دانلود از آدرس وب سایت ارائه شده در منو دستگاه یا دفترچه راهنما
۲- نصب نرم افزار و اجرای آن
۳- ثبت نام ساده برای ساخت اکانت
۴- ادد کردن مشخصات DVR و مهم ترین آن یعنی سریال نامبر کلود
۵- مشاهده تصاویر دی ی آر ادد شده

در بخش توضیحات سیستم های P2P باید گفت : عملکرد P2P بر اساس تکنولوژی NAT خصوصی طراحی شده که بدون نیاز به استفاده از DNS ، پورت فرورادینگ ، شما می توانید با اسکن یک بارکد و نصب نرم افزار به راحتی دسترسی از راه دور به دستگاه DVR خود داشته باشید و حتی با تنظیمات لازم از طریق ایمیل و پیام های هشدار از وجود اختلال در سیستم خود از راه دور آگاه شوید. این مقاله توسط وب سایت رکوردینگ تهیه و منتشر شده است .

تنها تنظیمی که برروی دستگاه DVR باید صورت گیرد مربوط به فعال نمودن سرویس P2P است و مشاهده سریال دستگاه
جهت فعال نمودن P2P عمدتاً در داخل منو در بخش شبکه باید بدنبال گزینه ای با نام P2P یا Cloud بگردید و تیک روبروی آنرا بزنید تا Enable یعنی فعال شود.
مسیر زیر را دنبال کنید احتمالاً این گزینه را در این چنین بخش هایی می یابید.
[Main Menu] > [Network]> [Cloud]
منو dvr جهت انتقال تصویر
در این بخش تیک Enable را بزنید و تغییرات را ذخیره کنید.
این مقاله توسط وب سایت رکوردینگ تهیه و منتشر شده است . در همین منو یا منوی مشابه می توانید بارکد جهت اسکن و دریافت نرم افزار مربوط به گوشی خود را مشاهده کنید. توسط بارکد خوان گوشی خود بارکد مربوطه را اسکن نمایید تا لینک دانلود ثبت شود از طریق اجرای همان لینک می توانید نرم افزار را دانلود کنید.
اگر مشکلی در بارکد داشتید کافی است نام نرم افزار را در  Google Market یا  App storeجستجو نمایید.

کار با برنامه :

۱- بعد از نصب برنامه در بخش برنامه های گوشیتان دنبال آیکونی بشکل زیر بگردید و آنرا اجرا کنید.
نرم افزار انتقال تصویر روی گوشی موبایل
۲- در این بخش گزینه Register را انتخاب کنید. با ثبت نام و داشتن User ID قادر به معرفی چندین دستگاه DVR و کنترل و مشاهده تصاویر آنها خواهید بود.
نرم افزار انتقال تصئیر
* همیشه روشی برای تنبل ها هم وجود دارد در بعضی ورژن های این اپلیکیشن می توانید بدون رجیستر کردن از طریق منوی LoginFree سریعا وارد بخش ادد کردن دستگاه شوید.
۳- تنها کافی است بخش هایی که ستاره دار هستند را به انگلیسی پر کنید. User ID و Password که وارد نموده اید را حتماً به یاد داشته باشید چرا که در هر بار ورود به آن نیاز خواهید داشت.
آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته
User ID: یا همان نام کاربری ، حتماً نام به انگلیسی باشد و این نام می بایست یک نام انحصاری باشد و امکان استفاده از یک نام برای دو نفر مقدور نمی باشد. مثلاً cctvmarket1
Password : در این بخش می بایست گذرواژه دلخواه خود را وارد نمایید (ترجیحاً برای راحتی از اعداد استفاده نمایید)
Confirm : گذرواژه خود را جهت تایید مجدداً وارد نمایید (در صورت مغایرت با بخش Password سرور قبول نخواهد کرد)
Email: در این بخش آدرس ایمیل واقعی خود را وارد نمایید، بدیهی است در صورتی که گذرواژه و یا همان پسوورد خود را فراموش نمایید سرور از این طریق به شما کمک می کند.
بعد از تکمیل دکمه Register را بزنید در صورت صحت اطلاعات پیام Successful Registered ظاهر خواهد شد.

۴- حالا نام و کلمه عبور را وارد کرده و دکمه Login را بزنید.
بعد از ورود، منوی اصلی برنامه نمایش داده می شود.

۵- گزینه دوم یعنی Device Manage را انتخاب کنید.
انتقال تصویر
در این بخش می توانید دستگاه های DVR خود را معرفی ، حذف و یا اطلاعاتی مانند رمز و تعداد کانال و سریال نامبر دستگاه های قبلاً معرفی شده را اصلاح نمایید.
اپ اندروید دوربین مداربسته
۶- در پایین سمت چپ صفحه علامت زیر را بزنید تا منویی ظاهر شود و گزینه Add device را برای معرفی دستگاه DVR جدید انتخاب کنید.
تنظیمات dvr برای انتقال تصویر دوربین مداربسته
شما می توانید به دو روش به دستگاه DVR خود متصل شوید. روش P2P با سریال نامبر و روش آدرس که مناسب استفاده بصورت لوکال یا داشتن IP استاتیک خواهد بود. (در اینجا روش P2P مورد نظر است ولی روش آدرس نیز توضیح داده می شود.)
بخش های مربوطه را تکمیل نمایید :

– اتصال به روش P2P
انتقال تصویر بدون ip
Alias : نام دلخواه برای دستگاه مثلاً abc
Link mode : روش اتصال به دستگاه که برای استفاده از سریال نامبر و بدون آی پی باید گزینه P2P را انتخاب کنید.
Cloud ID : شما می توانید با کلیک روی علامت بارکد کنار این بخش بارکد مربوط به سریال نامبر موجود در منو DVR را اسکن و بصورت اتوماتیک در کادر مربوطه جاگذاری نمایید.
User ID : نام کاربری ورود به منو DVR که عموماً admin می باشد.
Password : رمز عبور به منو DVR که بصورت پیش فرض خالی می باشد.
Channels : تعداد کانال های DVR را انتخاب کنید.
Stream type : بدلیل سرعت پایین اینترنت در ایران بهتر است Sub را انتخاب نمایید. در حالت Sub تصاویر با کیفیت پایین تر و پهنای باند کمتر دریافت می شوند.
در پایان دکمه + را جهت اضافه شدن اطلاعات به لیست دستگاه ها بزنید.

– اتصال از طریق آدرس Address
انتقال تصویر دوربین مداربسته با ip valid
این بخش ۳ گزینه جدید دیگر هم دارد که با تکمیل آن می توانید با آی پی خود وارد شوید
Producer : برای استفاده از DVR هایی که بصورت اختصاصی از برنامه انتقال تصویر QVeye استفاده می کنند، کلمه UMSP را وارد کنید.
Address : آی پی خود DVR در صورت اتصال بصورت لوکال یا آی پی استاتیک
Port : پورت موبایل مانیتور دستگاه DVR که بصورت پیشفرض ۳۴۵۶۷  می باشد.
در پایان دکمه + را جهت اضافه شدن اطلاعات به لیست دستگاه ها بزنید.

۷- در صورت ثبت اطلاعات اشتباه می توانید در بخش Device Manage روی علامت مثلث کنار نام دستگاهی که ادد کردید ضربه بزنید و گزینه modify parameters را برای اصلاح انتخاب نمایید.
راهنمای فارسی استفاده با نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته
۸- برای مشاهده تصاویر دستگاه DVR به بخش Real time monitoring در منوی اصلی برنامه بروید و نام دستگاه DVR مورد نظر را انتخاب کنید. اکنون تصاویر زنده دوربین های دستگاه DVR شما نمایش داده خواهند شد.
دفترچه راهنمای فارسی دوربین مداربسته
در این برنامه گزینه های زیاد دیگری وجود دارند که برای کار با آنها باید کمی وقت بگذارید. مثلا در منوی اصلی Server Video برای جستجو و مشاهده تصاویر قبلی دستگاه DVR می باشد و…


از کلیه عزیزان درخواست می شود با احترام و رعایت قانون “حق مؤلف” یا “کپی رایت” ، تنها با ذکر منبع، اقدام به انتشار مطالب این وب سایت نمائید.

اینستاگرام رکوردینگ

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب (11 رأی داده شده, میانگین: 4٫36 از 5)
نوشته شده توسط: کاوه منوچهریان در تاریخ: ۳۰ - بهمن - ۱۳۹۴

۲ دیدگاه تا کنون

 1. محمد علی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید حدود سه ماه قبل انتقال تصویر از دستگاه dvr به موبایل مدل سامسونگ نوت فایو انجام داده ام تا حالا بخوبی تصاویر ۱۶ کانال را داشتم حالا تصویر نمی آید و نوشته connecting server در پایین پنجره هر کانال بهexceed the maximum number of users تبدیل می شود و تصویر نمی آید لطف بفرمایید راهنمایی کنید چجوری مشکل رو بر طرف کنم خیلی ممنون

پاسخ دادن • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube
تبلغات در رکوردینگ : شرکت های فعال در زمینه تجهیزات صوت و تصویر و سیستم های نظارتی می توانند جهت تبلیغ خدمات و محصولات خود در وب سایت رکوردینگ با ما تماس حاصل فرمایند
آموزش انتخاب دوربین مداربسته آموزش انتقال تصویر روی گوشی تلفن همراه آموزش خرید سیستم صوت حرفه ای آموزش ساخت بلندگو آموزش نصب باند آموزش نصب بلندگو آموزش نصب دوربین مدار بسته آموزش کار با میکسر صوت استاندارد بلندگو افکت تأخیر delay انتخاب باند اکتیو مناسب انتخاب بلندگو انتخاب بلندگو مونیتورینگ انتخاب دستگاه dvr انتخاب دستگاه ضبط دوربین مدار بسته انتخاب میکروفن انتخاب میکسر انتخاب پاور آمپلی فایر انتقال تصویر dvr بدون ip استاتیک انتقال تصویر با dvr p2p انواع بلندگو باکس بلندگو بلندگو میدرنج چیست تعیین پلاریته بلندگو راهنمای انتخاب بلندگو راهنمای خرید سیستم صوت روش انتخاب دستگاه دی وی آر روش خرید باند اکتیو ساب ووفر چیست ساخت باند ساخت باکس بلندگو ساخت کابینت بلندگو سایز بلندگو سوال در مورد دوربین مدار بسته سوال در مورد سیستم صوت مشخصات باند اکتیو معرفی بلندگو معرفی بلندگو ev میکروفن شور میکروفون shure نصب بلندگو پردازشگر سیگنال صوت پرسش درباره تجهیزات صوت پرسش در مورد دوربین مداربسته کابینت بلندگو

باند های Line

درباره باند های Line Array لاین اری یک سیستم بلندگو است ...

انتقال تصو

  انتقال تصویر به روش P2P روی گوشی های اندروید در ادامه ...

آموزش انتق

همانطور که می دانید ISP سرویس دهنده های اینترنت اغلب ...

معرفی وب سا

معرفی وب سایت looperman.com یکی از دستاوردهای دنیای فراگیر اینترنت برای ...

بررسی دوربین های AHD, HD CVI, HDTVI

و اینک دورب

در نوشته پیش روی، شما خواننده عزیز می توانید مختصری ...

* پیشنهاد ما

 • فروش تجهیزات صوت و مدار بسته
 • فروش سیستم صوت هیئتی محرم
 • فروش دوربین مداربسته dvr دزدگیر
 • فروش باند بلندگو میکروفن پاور میکسر