آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

هفت قدم تا یک سیستم نظارت تصویری کامل

جمله معروفی هست که می گه:
مردم هیچ وقت برای شکست برنامه ریزی نمی کنند آنها فقط برنامه ریزی شونه که شکست می خوره. این گفته بویژه در رابطه با سیستم نظارت تصویری صادق است. برنامه ریزی ضعیف می تواند موجب شود تا یک سیستم امنیتی نتواند پوشش کافی و یا ضبط جزئیاتی که شما برای  بازداشتن و گرفتن مجرمان در عمل احتیاج دارید را فراهم کند. این ۷ مرحله ساده کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که مؤثرترین طراحی سیستم امنیتی متناسب با نیازهای خاص خود را خواهید داشت.

انتخاب دوربین مناسب
با وجود صدها نوع دوربین در بازار، انتخاب دوربین مناسب برای هر مکان خاص می تواند گیج کننده باشد. ما لیستی از سوالاتی که برای پیدا کردن دوربین های مناسب برای هر هدف لازم است همراه با یک مرور کلی از ویژگی ها و مزایای فن آوری های دوربین آماده کرده ایم و در دسترس شما قرار داده ایم.

 


 

انتخاب دستگاه ضبط مناسب
دستگاه ضبط عملاً مغز مرکزی سیستم های نظارت ویدئویی است. انتخاب دستگاه اشتباه که بدون در نظر گرفتن نوع دوربین باشد به طور معمول موجب ناکارآمدی یک سیستم می شود. خوشبختانه، چند قدم ساده برای یافتن صحیح آن وجود دارد. که چگونگی آنرا ما به شما نشان خواهیم داد.

 


 

ارزیابی از محیط اجرا
هر پروژه ای منحصر به فرد است. در نظر گرفتن چند دقیقه برای بررسی اینکه مکان دستگاه ضبط شما کجا خواهد بود و محدوده ای که دوربین شما  باید پوشش دهد، اولین گام برای ساخت یک سیستم کامل است. البته، بسیاری از ملاحظات هزینه ای نیز وجود دارند که مانع می شوند تا شما بصورت تمام و کمال به ایجاد یک سیستم دلخواه دست بزنید. ما از طریق یک ارزیابی معمولی و گام به گام به آن می پردازیم.

 


 

نصب و اجرایی شبیه یک حرفه ای
نصب و راه اندازی یک سیستم امنیتی به طور معمول بسیار ساده است — به خصوص اگر شما خودتان را برای رسیدن به موفقیت با مراحل ساده فوق همگام کنید. ما مروری گام به گام به مراحل نصب را به شما ارائه می دهیم، از جمله راهنمایی های مختلفی که هم در وقت شما صرفه جویی می کند و هم کمک به بهبود عملکرد سیستم شما خواهد کرد.

 


 

توجه به انتخاب نوع مانیتور

انتخاب مانیتور اشتباه می تواند به میزان قابل توجهی تاثیر مخرب روی سیستم شما بگذارد. مانیتور مخصوصی که برای کاربردهای امنیتی طراحی شده ارائه دهنده مزایای متعددی است که اغلب نادیده گرفته می شود. پس حتماً به این مورد دقت کنید و از این اشتباهات رایج اجتناب کنید.

 


 

کابل کشی اصولی را فراموش نکنید
اهمیت کابل های ویدیو و برق اغلب در هنگام خرید یک سیستم امنیتی تصویری نادیده گرفته می شوند. اما خرید درجه کیفی مناسب و طول کابل می تواند تأثیر عمده ای بر عملکرد سیستم شما داشته باشد. یادگیری در مورد گزینه های موجود، برنامه ریزی قبلی و جلوگیری از این اشتباهات رایج، هدف این بخش است.

 


 

مدیریت سیستم های امنیتی خود
مدیریت سیستم های امنیتی، کلید موفقیت هر پروژه است. ما به شما دقیقاً آموزش خواهیم داد که چگونه قبل از وقوع جرم و جنایت آماده باشیم و چه کاری باید قبل از این که پلیس وارد و پس از ترک آن انجام دهیم.

 

از کلیه عزیزان درخواست می شود با احترام و رعایت قانون “حق مؤلف” یا “کپی رایت” ، تنها با ذکر منبع اقدام به انتشار مطالب این وب سایت نمائید.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب (1 رأی داده شده, میانگین: 4٫00 از 5)
نوشته شده توسط: کاوه منوچهریان در تاریخ: ۱۸ - بهمن - ۱۳۹۰

پاسخ دادن • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube
تبلغات در رکوردینگ : شرکت های فعال در زمینه تجهیزات صوت و تصویر و سیستم های نظارتی می توانند جهت تبلیغ خدمات و محصولات خود در وب سایت رکوردینگ با ما تماس حاصل فرمایند

Types of research th

Types of research that students frequently use within their term ...

Where to find Out In

Where to find Out In The Event The Boyfriend Is ...

Finding the optimum

Finding the optimum Essay Program The main advantages of ...

Paying for Poker On

Paying for Poker On line Poker On-line: the greatest ...

The 30-Second Trick

The 30-Second Trick to find the best Essay Writing Service ...

* پیشنهاد ما

 • فروش تجهیزات صوت و مدار بسته
 • فروش سیستم صوت هیئتی محرم
 • فروش دوربین مداربسته dvr دزدگیر
 • فروش باند بلندگو میکروفن پاور میکسر